Jsem proti bodovému systému

10.5.2008 19:00

ZMĚNME BODOVÝ SYSTEM !!!!!

4.11.2009 18:29 vložil Erik  IP: 88.102.8.246

Nepomůže zde nadávat policajtům, ty dohližejí na plnení zákonu.Podte všichni sepsat petici proti nedokonalému bodovému zákonu a demonstrovat za zmenu bodového systému !!!!

Reaguj


Re: ZMĚNME BODOVÝ SYSTEM !!!!!

4.11.2009 19:40 vložil standa  IP: 89.24.106.234

Nemá žádný význam demonstrovat proti bodovému systému. Stačí jen odbourat překážky jako je negramotnost poslanců. Stačilo by je snad poslat do první třídy ZŠ, aby si mohly přečíst co vlastně schvalují. Jinak mě osobně český bodový systém také vadí, bodový systém by měl člověka motivovat a ne ho k smrti vyděsit a vynervovat. Nejvíc mě ale štve, soukromník který má známého poslance si chce napakovat kapsy, tak se to dá do silničního zákona. Viz.: poligon v Mostu, vážení kamionů, školení řidičů z povolání, které trvá 180 hodin a je plné zajímavostí, které má znát spíš ředitel logistické firmy a další nesmysly.

Reaguj


Re: ZMĚNME BODOVÝ SYSTEM !!!!! Češi = peciválové?

13.1.2010 23:29 vložil Vasek  IP: 88.102.17.34

Souhlasim a podepíši... Nadávání, ale podporuji, jednak se tím mnoho lidí alespoň trochu odreaguje, ale hlavně policisté musí dohlížet na plnění a ne šikanovat a mezi tím je rozdíl. Dohlížím na rychlost vozidel, kde opravdu rychlost ohrožuje = dohlížení, dohlížím na rychlost vozidel 10m za značkou obce = šikanování... dohlížím na to zda řidiči používají směrové světla před výjezdem z kruhového objezdu = dohlížení, dohlížím na to, zdařidič za krásného slunečního dne svítí = šikanování...a oni to neumí vyhodnotit a popřípadě správně ohodnotit? Není někde napsáno, že se dá přestupek řešit domluvou?? Půjdu i na demonstraci, schválně jak hodně jsou češi peciválové, co si nechají vše líbit

Reaguj


Re: Re: ZMĚNME BODOVÝ SYSTEM !!!!! Češi = peciválové?

1.3.2010 13:33 vložil Vláďa  IP: 193.165.74.173

Svatá pravda, u policie je bohužel zaměstnána spousta lidí, kteří jsou zakomplexováni a díky uniformě a postu veřejnéh činitele demonstrují svou moc...Byl by zde na místě mnohem přísnější výběr nových policistů přísnější psychotesty.Takto si policie přirozenou autoritu nikdy nevybuduje a bude stále objektem nadávání a zesměšňování typu:\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Buzerovat a mlátit\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

Reaguj


Re: Re: Re: ZMĚNME BODOVÝ SYSTEM !!!!! Češi = peciválové?

16.9.2010 09:13 vložil gogol  IP: 88.101.221.203

Svatá pravda

Reaguj


Re: ZMĚNME BODOVÝ SYSTEM !!!!!

28.1.2011 13:51 vložil gogol  IP: 88.101.221.203

Nadávat policajtům budu, protože mám s nima špatné zkušenosti. Jejich lstivost, jak postavit radar tam kde řidiči povolí uzdu, ale na useku, kde není ohroženy bezpečnost, je neskutečná. A když už došlo na porušení z jejich strany tak to prodlužují a ve spojení se soudy, je to na rok a více. Nikdy jsem je neviděl měřit u škol a nemocnic. To nejsou policajti, ale sběrači pokut. Takže je nemám rád.

Reaguj


Re: Re: ZMĚNME BODOVÝ SYSTEM !!!!!

30.8.2011 11:15 vložil martina  IP: 89.24.158.232

To ničemu nepomůže,slušný člověk přijde o papíry kvůli hloupostem a co zabijí a jsou ožralý to je ok,6měsíců a může zas...takže ode dneška začnu chlastat a jezdit podle max povolené rychlosti,když zabiju tak je to očividně lepší jak nemít rožlá světla! A najezdím toho víc než když pojedu slušně bez pásů! Na silnici mezi Brnem a Znojmem jezdí téměř všichni jak hovada, silnice je v katastrofálním stavu a z 90% doporučuji jezdit po krajnici neboť ze dvou pruhů si tam závodníci dělají 3 a více, ale policie která stojí na benzince na to nic neřekne, vše je v pohodě...na křižovatce si klidně předjeď a ještě ještě ji projeď celou v protisměru...nic nevidíme neslyšíme,ani Babičku sme nečetli...to je pomáhat a chránit!!! A když už je někdo poprosí jestli by jim nepomohli nahodit auto přes startovací kabely tak Vás odpálkují se slovy nemůžeme sme ve službě! Kurvy! Je to stejná pakáž jak politici...Nehleďe na to, že městské úřady odbor dopravy vám přímo doporučují jestli nechcete být vybodovaní domluvit se nějk s policisty na místě...proto mají tolik vrstev oblečení s tolika kapsami...dost dobrý...

Reaguj


Re: ZMĚNME BODOVÝ SYSTEM !!!!!

1.10.2018 00:30 vložil Zdeněk  IP: 46.13.148.195

Je mi z toho trochu smutno, jak se nám to zvrtlo. Kde se bere u našich zákonodárců ta nenávist vůči slušným lidem. Proč jsou kriminalizováni a následně likvidováni šlušní lidé. Vždyď rychlá jízda sama o sobě nikomu neublížila. Vždy ubližuje nebezpečná jízda. Jinými slovy pokud jedzdím 40 let bez problému a chytnou mě za rychlou jízdu tak je zřejmé že nikomu neubližuju a případný policajt by mně měl upozornit na rychlou jízdu, kouknout do mého čistého registru a poděkovat mně že jezdím bez nehod. Možná to bude znít trochu nezvykle, ale stojím si za tím.
Rychlá jízda totiž není ten zásadní problém - problém je případná havárie a to je veliký rozdíl. Časem by se totiž mohlo stát, že dostanu pokutu za to že nesu v ruce klacek, protože ten klacek představuje určitý potenciál že někoho zraním, nebo dokonce zabiju. Nenapadlo mě jiné přirovnání, ale myslím si že to sedí. Překročit rychlost totiž můžu taky proto, že jsem se zamyslel a řešil nějaký životní problém, nebo jsem dojížďěl do nějaké obce za kamionem, který mi zakryl značku obce, nebo se mi stává že je několik obcí za sebou a já ztratím přehled jestli jsem nebo nejsem v obci ... a pod.
ZNOVU OPAKUJI, ŽE ZÁKONODÁRCI PRAVDĚPODOBNĚ NENÁVIDÍ SLUŠNÉ LIDI - vysvětlím: kdyby totiž měl bodový systém výchovný efekt, tak by bylo logické když přijdu o body tak se to dozvím OKAMŽITĚ formou SMS a budu mít on-line přístup ke svému bodovému skóre ze svého počítače, nebo mobilu. Pak bych si dal pozor abych nepřišel o zbytek bodů. Jenomže "systém" škodolibě čeká až to dojde do konce.
Jak by to vypadalo ve škole, kdyby učitel podobným způsobem hodnotil žáky, kteří by dostali jednu známku až na konci roku - jaká by byla jejich motivace a co bychom z nich tímto způsobem vychovali. Asi by to byli grázlové, kteří by nedokončli ani základní školu.
A to ještě chtějí přitvrdit. Představme si zase ten model školy, kdy je na slabšího žáka vytvořen ještě větší tlak a učitel ho nenechá nadechnout ..... pravděpodobně mu zkazí celý život.
PRO NAŠE ZÁKONODÁRCE. Prosím vytvořte takové zákony, aby s námi bylo zacházeno jako s lidmi. Moc děkuji


ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022