Obecná diskuze k bodovému systému

10.5.2008 19:08

Reakce na příspěvek

2x to stejne v jednom roce - musi dojit k odebrani? i za 6 bodu?

19.10.2011 10:30 vložil Tomas  IP: 217.28.82.34

Dobry den, v unoru 2011 jsem byl pokutovan za prestupek dle paragrafu 22/1f 3 200/1990. V rijnu jsem byl mestskou policii zmeren take za stejny paragraf (zde jiz po aktualizaci je to § 125c/1f) 3 ). Jsem predvolan na spravni rizeni, v tabulce se uvadi, ze za 2x prestupek se odebira ridicak na 1-6 mesicu, muj dotaz je, zda je to pravidlem nebo je mozne udelit pouze pokutu. Jinak jsem za celou dobu nemel nikdy zadny prestupek.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018